hotel verde kudowa zdroj

"Co masz do stracenia?"


"Co masz do stracenia?" (oryginalny tytuł "Biggest loser") to format telewizyjny, który był emitowany w wielu krajach świata, zdobywając wszędzie ogromną popularność.

Po Stanach Zjednoczonych, Australii, Wielkiej Brytanii, RPA, Holandii, Brazylii, Węgrach, Indiach, Izraelu oraz Meksyku, przyszedł czas na Polskę. Chcąc dostarczyć telewidzom rozrywki na wysokim światowym poziomie, Telewizja PULS wybrała do swojej jesiennej ramówki właśnie ten program.

Ideą programu jest zmobilizowanie biorących w nim udział otyłych osób, do jak największej utraty wagi. Zawodnicy podzieleni są na dwie drużyny, których członkowie muszą ze sobą współpracować, by wygrywać w cotygodniowych konkurencjach. Co tydzień, drużyna, która zrzuci w sumie mniej kilogramów, musi wyeliminować ze swego grona jedną osobę. Obie grupy posiadają własnego trenera, który wyznacza swoim podopiecznym indywidualny tok ćwiczeń. W polskiej edycji trenerami zawodników są: Renata Jabłońska oraz Dariusz Karpiński - wysokiej klasy specjaliści i utytułowani sportowcy.

Widzowie mogą obserwować zmagania uczestników, w drodze do wygrania z innymi zawodnikami oraz? samym sobą. Nagrodą są bowiem nie tylko pieniądze dla najbardziej wytrwałej osoby, ale także możliwość pokonania własnych słabości, którą program daje wszystkim uczestnikom. Czy zawodnicy wytrwają w postanowieniu zrzucenia kilogramów, czy też pokusy okażą się silniejsze? O tym przekonać się będzie można już we wrześniu na antenie TV PULS.

Ponadto, każdy widz będzie mógł zaczerpnąć z programu wiele praktycznych informacji na temat zdrowego trybu życia i diety.

Program prowadzi Małgorzata Ostrowska-Królikowska - popularna polska aktorka.

Program nagrywany jest w Hotelu Uzdrowiskowym St. George w Kudowie Zdroju.

źródło: www.comaszdostracenia.interia.pl

Copyright (C) 2008 upgo.pl dla portalu www.kudowazdroj.net
Regulamin | Reklama | Kontakt